Úvod » KOZMETIKA na bradu, fúzy

KOZMETIKA na bradu, fúzy

úprava brady, fúzy

Usporiadať podľa 
Výrobca   

naša cena 9,91 EUR 

naša cena 12,70 EUR


AKO SA STARAŤ O BRADU.

Umytá brada = šťastná brada

Začni si umývať svoje strnisko. S vlažnou vodou a vhodným šampónom. Tvoja brada si zaslúži byť čistá a jemná. Šampón na bradu môžeš použiť v sprche alebo po rannej toalete. Nanes na tvár, vmasíruj a opláchni.

Brada vyžaduje údržbu

Možno ti na začiatku začne brada rásť iba na krku. Mať viac chlpov na krku ako na tvári, môže ale vyzerať celkom out. Aby si tomu zabránil, zadováž si výkonný holiaci strojček. V kurze je i klasika. Holenie pomáha usmerňovať rast chĺpkov na tvári. Nesprav však začiatočnícku chybu, že sa oholíš dohladka. Lepšie bude vyzerať, ak si na krku necháš mierne strnisko.

Jemná brada = časté mazlenie

Po tom, čo si si umyl svoju pýchu na tvári a uhľadil si si strnisko až k ohryzku, tvoja brada by podľa všetkého mala začať rásť. V tomto štádiu je dôležité ju olejovať a používať kondicionér. Použitie: Príliš veľa oleja alebo balzamu môže spôsobiť, že sa ti premastí pleť. Najlepšie je balzam aplikovať bezprostredne po umytí. Do pokožky sa vsaje takto rýchlejšie. Vyber si správnu vôňu a ženy sa na teba budú lepiť ako osy na med.

Tajomstvo fúzatej elity

Ak si sa dostal až k tomuto kroku, je príliš neskoro otočiť sa späť. S dobre nabalzamovanou tvárou budeš u žien neodolateľný dobyvateľ. Je čas na lekciu, ktorá sa týka len fúzatej elity. A tá sa nemazná. Vo výbave im totiž nikdy nechýba vosk. Je totiž najlepším priateľom zarasteného samca. Naber malé množstvo vosku na necht a jemne ho rozotri medzi palec a ukazovák. Vosk si votri do fúzov smerom von a nahor.

Čím hustejšia brada, tým viac sexi muž

Aj keď je tvoja brada ešte len v plienkach, pravidelné česanie chlpov ti zaručí, že tvoja tvár bude zarastená rovnomerne. Namiesto hrebeňa ale stav na kefu. Je oveľa praktickejšia a šetrná k tvojej pokožke. Bradu je dobré česať od uší smerom k ústam. Opticky bude vyzerať lepšie.

Zdroj Noizz.sk

NzI5Y2Z