Úvod » ŠAMPÓNY NA VLASY

ŠAMPÓNY NA VLASY

Z praktického pohľadu prevencie pred zničením vlasovej pokožky je veľmi dôležitá, ako potom následná úprava a vylepšenia pokožky. Pri tepelných a mechanických zaťaženiach sa môže predchádzať ničeniu pokožky tak, že stredná časť vlasového porastu je vždy patrične zvlhčená.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 3,32 EUR 

naša cena 3,32 EUR

 

naša cena 3,32 EUR 

naša cena 3,32 EUR

bežná cena 4,10 EUR

naša cena 3,69 EUR

akcia
top produkt
bežná cena 4,10 EUR

naša cena 5,61 EUR 

naša cena 5,69 EUR 

naša cena 5,69 EUR 

naša cena 5,69 EUR 

naša cena 5,69 EUR 

naša cena 6,08 EURbežná cena 7,61 EUR

naša cena 6,85 EUR

akcia


 

naša cena 7,17 EUR

bežná cena 6,50 EUR

naša cena 8,42 EURbežná cena 6,50 EUR

naša cena 8,42 EUR

 

naša cena 13,89 EUR
PREVENCIA / OŠETRENIE poničených VLASOV

Z praktického pohľadu prevencie pred zničením vlasovej pokožky je veľmi dôležitá, ako potom následná úprava a vylepšenia pokožky. Pri tepelných a mechanických zaťaženiach sa môže predchádzať ničeniu pokožky tak, že stredná časť vlasového porastu je vždy patrične zvlhčená. Aby sme lepšie pochopili dôležitosť vlhčenia vlasov, je potrebné revízie niektorých pojmov od Polymer Science / vedný odbor o polyméroch /. Vlas je komplex bio-polymérov a tak sa chová ako polymerické materiál. Polyméry a tiež tak vlasy majú prechodné štádium teploty ako sklo (Tg). Pri vyšších teplotách sa polyméry stávajú mäkkými a pružnými, pri nižších teplotách sú tvrdšie a křehčejší. Vlasy sa stávajú mäkšími a jemnými, keď teplota pôsobiaca na priečinok keratín je okolo 170 ° C. Dôležité je správne zvlhčenie vlasov. Ak sú bunky pokožky vysušené, vlasy tendují k poškodeniu. Naopak, keď sú vlasy patrične navlhčené, stávajú sa mäkšími a kvalitnejšími. A tu je dôvod, prečo kvalitné kozmetické vlasové prípravky sú tak dôležité, aby ochránili preventívne vlas pred zničením.

Veľkoobchodné ceny pre kadernícke a kozmetické salóny, kaderníkov, kaderníčky a kozmetičky spustíme po zaregistrovaní a overení Vášho Ičo. O úspešnom spustení veľkoobchodných cien Vás budeme informovať emailom.

YjAyN